To była wyjątkowa szkoła, w której uczyliśmy się tańczyć nie tylko na parkiecie, ale także w życiu. Ponieważ prowadzącym szkołę był sam Jezus, było po prostu bosko. Nasi instruktorzy s. Izabela i ks. Leszek wprowadzali nas w duchowy taniec, i chyba nam poszło całkiem dobrze, nawet poczuliśmy te nadprzyrodzone rytmy 😉 i chcieliśmy coraz to więcej… tak tez się też działo. Wspólny taniec sprawił, że naturalna nieśmiałość w stosunku do nowo poznanych osób szybko minęła i nawiązywaliśmy nowe więzi a te „stare” pogłębiały się. W Jezusowej szkole poczuliśmy wspólnotę kościoła, która jak kiedyś Król Dawid tak też my, przed Panem śpiewaliśmy, klaskaliśmy i tańczyliśmy w radości ducha, na chwałę Najwyższego Boga. Jezusowa Szkoła Tańca to dla mnie to ogromne doświadczenie, chociaż byłam na niej pierwszy raz to dla mnie wspaniałe przeżycie. Każdy znalazł coś dla siebie, dla ducha oraz ciała. Było dużo radości ale również chwil wyciszenia, i zamyślenia nad słowami usłyszanymi podczas wspaniałych konferencji księdza Leszka. Bardzo mile spędziłam czas w gronie znajomych oraz poznałam wspaniałe nowe osoby. Ciekawe było to, że każda grupa przygotowała swój układ tańca, który później przedstawiała na parkiecie. Jak w każdej szkole tak też w tej na koniec otrzymaliśmy dokument tyle tylko że troszkę nietypowy bo był to certyfikat rozpoczęcia Jezusowej Szkoły Tańca. Dlaczego rozpoczęcia ? Ponieważ teraz zaczyna się taniec w , i to Jezus prowadzi. Zachęcam wszystkich by zapisali się do takiej szkoły 😉

Wiktoria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Już niedługo…
close slider
 • pon
  28
  Sty
  2019
  śr
  30
  Sty
  2019
  Otwock k. Warszawy

  Zapraszamy na rekolekcje uczniów podstawówki i gimnazjum. Tematem spotkania będzie spotkanie z Aniołem Stróżem. Zobaczymy, jak święci przyjaźnili się z Aniołami.

  Koszt:40 zł. Proszę zabrać ze sobą zgodę ( do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/, obuwie na zmianę, śpiwór i przyjaciela:) Czkamy na Ciebie!
 • pt
  08
  Lut
  2019
  nie
  10
  Lut
  2019
  Milanówek k. Warszawy

  Zapraszam młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie ze św. Franciszkiem. Rekolekcje odbędą się w Milanówku pt. Kim jesteś Ty Panie, a kim ja? Droga św. Franciszka. W planie warsztaty, konferencja, możliwość spowiedzi i spotkanie ze świętym. W drodze we św. Franciszkiem będzie towarzyszył nam z posługą kapłańską br. Łukasz P. OFMCap. Rekolekcje rozpoczynają się w 08.02 piątek o godz. 18:00, kończą 10.02 niedziela godz.10:00. Proszę zabrać: zgodę na wyjazd (do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ a także obuwie na zmianę i śpiwór. Koszt: 40 zł. W razie problemów finansowych proszę o kontakt: 608 010 999. Zaradzimy:)
  Czekamy na Was!
  Z Białej Podlaskiej organizowany jest wspólny wyjazd. Informacje: 514 120 212.
 • pt
  15
  Lut
  2019
  nie
  17
  Lut
  2019
  Częstochowa

  Zapraszam studentów i młodzież pracującą. W wyjątkowe miejsce - do Częstochowy na rekolekcje w milczeniu. Każdy kto ma pragnienie usłyszeć Boga, który przemawia w głębi serca niech czuje się zaproszony. W tym czasie pozostaniemy za Słowem Boga. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na nienaruszanie przestrzeni ciszy sobie wzajemnie. Duchowym przewodnikiem będzie br. Przemysław K. OFMCap. Koszt: 40zł. Proszę zabrać: Pismo Święte, śpiwór, obuwie na zmianę a także przesłać bądź zabrać za sobą zgłoszenie http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ . W razie pytań, zapraszam do kontaktu: 608 010 999.