Co roku  od 2 lipca do Tuchowa zmierzają licznie pielgrzymi na Wieli odpust, który trwa tydzień. Jak twierdzą ojcowie Redemptoryści Matka Boża Tuchowska jest również tą która  pomaga człowiekowi rozeznać swoje powołanie. Również nasi przedstawiciele z Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań przybyli by tym czasie być Matki ,aby prosić ją o nowe powołania kapłańskie i zakonne,o odwagę dla młodych ludzi w rozeznawaniu swojego powołania. W podziemiach obok znanej ruchomej szopki był punkt powołaniowy w którym można było uzyskać informację o różnych zgromadzeniach. Również nasza ekipa tam działała rozdając folderki, różańce informując o rekolekcjach dla młodzieży a siostry służyły rozmową na temat powołania i naszego Zgromadzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Już niedługo…
close slider
 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)

 • śr
  10
  Lip
  2019
  sob
  13
  Lip
  2019
  09:00Tarnów

  Witajcie!
  Zapraszam młodych ( 12+) na rekolekcje muzyczno - artystyczne. Chcemy razem uwielbiać Boga śpiewem i grą ( jeśli grasz to zabierz instrument muzyczny a  jeśli śpiewasz to jest miejsce dla Ciebie) ale uwaga to jest też czas na wyrażanie piękna przez sztukę. Jednym słowem, chcesz współtworzyć piękny czas z ludźmi wierzącymi, chcesz umocnić swoją wiary i przy tym dobrze się bawić to miejsce jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą: śpiwór, obuwie na zmianę i to co potrzebujesz niezbędnie:) Wypełnij zgłoszenie i zabierz ze sobą, bo jest warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/
  a telefonicznie zapytaj o szczegóły i potwierdź przybycie: 608 010 999.
  Do zobaczenia w Tarnowie:)