Co roku  od 2 lipca do Tuchowa zmierzają licznie pielgrzymi na Wieli odpust, który trwa tydzień. Jak twierdzą ojcowie Redemptoryści Matka Boża Tuchowska jest również tą która  pomaga człowiekowi rozeznać swoje powołanie. Również nasi przedstawiciele z Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań przybyli by tym czasie być Matki ,aby prosić ją o nowe powołania kapłańskie i zakonne,o odwagę dla młodych ludzi w rozeznawaniu swojego powołania. W podziemiach obok znanej ruchomej szopki był punkt powołaniowy w którym można było uzyskać informację o różnych zgromadzeniach. Również nasza ekipa tam działała rozdając folderki, różańce informując o rekolekcjach dla młodzieży a siostry służyły rozmową na temat powołania i naszego Zgromadzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/