13-15.10.2017 w pięknej Bukowińskiej scenerii odbyły się rekolekcje młodzieżowe połączone z błogosławieństwem nowych animatorów naszego duszpasterstwa.

Ten wyjątkowy czas staraliśmy się przeżyć razem z bł. Honoratem i św. Franciszkiem. Poznaliśmy ich historie, ale przede wszystkim duchowość. Bł. Honorat – silny charyzmatyczny mężczyzna, który nie bojąc się iść pod prąd swoich czasów, założył 26 zgromadzeń, był jednocześnie pełen wrażliwości. W jego testamencie można przeczytać jego zachwyt nad „kwiateczkami” i „ptaszkami”.

Za jego przykładem, pisaliśmy także swoje testamenty: na adoracji, przed Obliczem Pana. Co chcielibyśmy po sobie zostawić na tym świecie? Nagle każde słowo zaczyna mieć znaczenie i dostrzegamy jak małe są nasze problemy w obliczu wieczności.

Rekolekcje pełne przemyśleń i najlepszej zabawy w niesamowitej wspólnocie. Tylko ten kto tego doświadczył, wie o czym mówię!

Asia B.

Zdjęcia

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/