13-15.10.2017 w pięknej Bukowińskiej scenerii odbyły się rekolekcje młodzieżowe połączone z błogosławieństwem nowych animatorów naszego duszpasterstwa.

Ten wyjątkowy czas staraliśmy się przeżyć razem z bł. Honoratem i św. Franciszkiem. Poznaliśmy ich historie, ale przede wszystkim duchowość. Bł. Honorat – silny charyzmatyczny mężczyzna, który nie bojąc się iść pod prąd swoich czasów, założył 26 zgromadzeń, był jednocześnie pełen wrażliwości. W jego testamencie można przeczytać jego zachwyt nad „kwiateczkami” i „ptaszkami”.

Za jego przykładem, pisaliśmy także swoje testamenty: na adoracji, przed Obliczem Pana. Co chcielibyśmy po sobie zostawić na tym świecie? Nagle każde słowo zaczyna mieć znaczenie i dostrzegamy jak małe są nasze problemy w obliczu wieczności.

Rekolekcje pełne przemyśleń i najlepszej zabawy w niesamowitej wspólnocie. Tylko ten kto tego doświadczył, wie o czym mówię!

Asia B.

Zdjęcia

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)