Zaduszki patriotyczne

11.11. 2017 w tym wyjątkowym dniu  Narodowego Święta Niepodległości Polski, uczciliśmy poległych za naszą Ojczyznę, oddają ich wszystkich Dobremu Bogu. Nasze zaduszkowe nabożeństwo odprawiliśmy w krakowskiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo to było pięknym i głębokim przeżyciem. Rozpoczęło się uroczystym wniesieniem ikony Maryi Polskiej Hetmanki. W asyście harcerzy z zapalonymi pochodniami dziewczęta w bieli wniosły piękną ikonę. Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie przywoływaliśmy żołnierzy poległych podczas różnych bitew w kraju, modląc się o ich zbawienie. Na piękne przeżycie  nabożeństwa z pewnością miał wpływ nasz zespół duszpasterski w składzie 11 instrumentalistów i 8 wokalistów. Przy akompaniamęcie organ, skrzypiec i wiolonczeli wykonaliśmy litanię do Wszystkich Świętych. Wyjątkowość tego Nabożeństwa polegał na tym że poruszało ono serca i uczyło patriotyzmu.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/