Zaduszki patriotyczne

11.11. 2017 w tym wyjątkowym dniu  Narodowego Święta Niepodległości Polski, uczciliśmy poległych za naszą Ojczyznę, oddają ich wszystkich Dobremu Bogu. Nasze zaduszkowe nabożeństwo odprawiliśmy w krakowskiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo to było pięknym i głębokim przeżyciem. Rozpoczęło się uroczystym wniesieniem ikony Maryi Polskiej Hetmanki. W asyście harcerzy z zapalonymi pochodniami dziewczęta w bieli wniosły piękną ikonę. Przy wystawionym Najświętszym Sakramencie przywoływaliśmy żołnierzy poległych podczas różnych bitew w kraju, modląc się o ich zbawienie. Na piękne przeżycie  nabożeństwa z pewnością miał wpływ nasz zespół duszpasterski w składzie 11 instrumentalistów i 8 wokalistów. Przy akompaniamęcie organ, skrzypiec i wiolonczeli wykonaliśmy litanię do Wszystkich Świętych. Wyjątkowość tego Nabożeństwa polegał na tym że poruszało ono serca i uczyło patriotyzmu.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)