Pierwszego grudnia już w klimacie adwentowego oczekiwania, kilkanaście studentek , spotkało się aby zgłębić temat: „Moc Słowa Bożego”. Spotkanie to poprowadziłam głównie w formie warsztatowej, tak by nie tyle mówić o Słowie co skupić się na tym że Słowo mówi do nas. Kolejny punkt programu poprowadził ks. Jakub Kuchta , który wygłosił konferencję i służył sakramentem pojednania. Kulminacyjnym momentem była chwila spotkania ze Słowem Bożym przed Najświętszym Sakramentem, która również była momentem Uwielbienia Boga. Podczas spotkania przy stole okazało się że uczestnicy zapragnęli podjęcia również w przyszłości takich działań, dlatego ustaliliśmy że postaramy się spotykać raz w miesiącu. Oby się udało 😉

Izabela Wrześniak

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)