Pierwszego grudnia już w klimacie adwentowego oczekiwania, kilkanaście studentek , spotkało się aby zgłębić temat: „Moc Słowa Bożego”. Spotkanie to poprowadziłam głównie w formie warsztatowej, tak by nie tyle mówić o Słowie co skupić się na tym że Słowo mówi do nas. Kolejny punkt programu poprowadził ks. Jakub Kuchta , który wygłosił konferencję i służył sakramentem pojednania. Kulminacyjnym momentem była chwila spotkania ze Słowem Bożym przed Najświętszym Sakramentem, która również była momentem Uwielbienia Boga. Podczas spotkania przy stole okazało się że uczestnicy zapragnęli podjęcia również w przyszłości takich działań, dlatego ustaliliśmy że postaramy się spotykać raz w miesiącu. Oby się udało 😉

Izabela Wrześniak

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/