10 stycznia już drugi raz odbyło się spotkanie formacyjne dla studentek. Tematem przewodnim naszego spotkania była Eucharystia. Spotkanie rozpoczęłyśmy przy herbacie, w luźnej rozmowie odkrywając i odnawiając wartość Eucharystii w naszych oczach. Po naszej konwersacji był czas na kolędowanie przy Żłóbku Pana, spowiedź a po niej ks. Jakub Kuchta odprawił Mszę Świętą w czasie której modliłyśmy się o dobrych  mężów. Podczas rozmowy przy stole padła propozycja abyśmy kilka kolejnych spotkań poświęcili relacjom damsko-męskim, co też mamy zamiar uczynić.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/