12-15 luty 2018. w Przemyślu na ul. Chopina 1 odbyły się rekolekcje dla kandydatów i animatorów naszego Duszpasterstwa. Tematem przewodnim tych rekolekcji była Służba. Podczas konferencji ks. Leszka Węgrzyna poznawaliśmy drogę do zdobywania postawy Służebnej. Przeszliśmy etapy:

– nawrócenia i wyznania swoich grzechów- stawanie w prawdzie o sobie,

– życie modlitwą – głęboką relacją z Bogiem,

– angażowanie swoich sił i talentów na rzecz bliźnich.

Izabela Wrześniak prowadziła dla nas warsztaty które miały na celu, wzmocnić nasze poczucie wartości i poszerzyć horyzonty zaufania i budowania więzi.

Był to czas w którym wszyscy poczuliśmy się jednością i wspólnotą która prowadzi sam Bóg. Jak zawsze na rekolekcjach, wyjątkowym czasem była Adoracja Najświętszego Sakramentu. Atrakcją tych kilku dni było nagranie w Radiu Fara, a także „śniegowe szaleństwo”, Kopiec Tatarski, Przemyśl i zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/