12-15 luty 2018. w Przemyślu na ul. Chopina 1 odbyły się rekolekcje dla kandydatów i animatorów naszego Duszpasterstwa. Tematem przewodnim tych rekolekcji była Służba. Podczas konferencji ks. Leszka Węgrzyna poznawaliśmy drogę do zdobywania postawy Służebnej. Przeszliśmy etapy:

– nawrócenia i wyznania swoich grzechów- stawanie w prawdzie o sobie,

– życie modlitwą – głęboką relacją z Bogiem,

– angażowanie swoich sił i talentów na rzecz bliźnich.

Izabela Wrześniak prowadziła dla nas warsztaty które miały na celu, wzmocnić nasze poczucie wartości i poszerzyć horyzonty zaufania i budowania więzi.

Był to czas w którym wszyscy poczuliśmy się jednością i wspólnotą która prowadzi sam Bóg. Jak zawsze na rekolekcjach, wyjątkowym czasem była Adoracja Najświętszego Sakramentu. Atrakcją tych kilku dni było nagranie w Radiu Fara, a także „śniegowe szaleństwo”, Kopiec Tatarski, Przemyśl i zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)