Rekolekcje ewangelizacyjno – muzyczne w Tarnowie pt. ,,W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego” wypełniły nam czas ferii i wprowadziły w nastrój Wielkiego Postu.
Konferencje prowadzone przez o. Artura Prusia przybliżyły nam temat Boga w Trzech Osobach i pozwoliły przyjrzeć się naszej osobistej więzi z Wszechmocnym. Ta indywidualna relacja z Bogiem, który jest Miłością, pogłębia się poprzez uczestniczenie w sakramentach, modlitwie, adoracji Najświętszego Sakramentu czy ewangelizacji, w której najpełniej możemy doświadczyć działania Ducha Świętego.
W rozwijaniu naszych talentów, zwłaszcza muzycznych, pomagała nam s. Izabela Wrześniak.
Miłość Ukrzyżowana przybliża nas do Boga, dlatego przeszliśmy Drogę Krzyżową ulicami miasta. A Maryja prowadzi nas wprost do Jezusa, w związku z tym wybraliśmy się do Jej sanktuarium w Tuchowie. Staraliśmy się nie tylko pogłębić naszą wiarę, ale też się nią podzielić np. poprzez opracowane przez nas filmiki ewangelizacyjne.
Moim zdaniem, te rekolekcje przypomniały nam o tej Miłości największej z wszystkich, która potrafi poświęcić życie i je dać. Obrazem tego jest Trójca Święta działająca jako jedność, ale równocześnie mająca odrębny charakter: Bóg-Ojciec w relacji rodzicielskiej, Syn Boży w relacji synowskiej i Duch Święty pobudzający nas do działania jako owoc miłości Ojca i Syna.
Wkrótce będzie można zobaczyć efekty naszej pracy na naszej stronie internetowej.

Gabrysia

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)