10.04.2018. Nasza ekipa duszpasterska wybrała się do Bukowiny aby tam przeprowadzić bal ewangelizacyjny- „Radość Zmartwychwstania”. Bal odbył się w Szkole Podstawowej. Wszystkie dzieci które w nim uczestniczyły przyszły przebrane za jakiegoś świętego. Każdy z uczestników mógł krótko zaprezentować coś o swoim świętym. Nasz bal miał na celu wprowadzić dzieci w doświadczenie radości wypływające z obecności Jezusa. Myślę, że udało się nam to co widać było w ogromnym zaangażowaniu dzieci w tańce uwielbienia i uśmiechach jakie gościły na ich twarzach.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/