10.04.2018. Nasza ekipa duszpasterska wybrała się do Bukowiny aby tam przeprowadzić bal ewangelizacyjny- „Radość Zmartwychwstania”. Bal odbył się w Szkole Podstawowej. Wszystkie dzieci które w nim uczestniczyły przyszły przebrane za jakiegoś świętego. Każdy z uczestników mógł krótko zaprezentować coś o swoim świętym. Nasz bal miał na celu wprowadzić dzieci w doświadczenie radości wypływające z obecności Jezusa. Myślę, że udało się nam to co widać było w ogromnym zaangażowaniu dzieci w tańce uwielbienia i uśmiechach jakie gościły na ich twarzach.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)