” Zanurzeni w Miłosierdziu ” to temat naszych rekolekcji ewangelizacyjnych które młodzież przeżywała w Burzynie od 6 do 8 kwietnia. Tak wiele się działo w ten weekend że mieliśmy wrażenie że trwał on przynajmniej cztery dni 😉 Już w piątek  przeżyliśmy piękna Adorację z modlitwą wstawienniczą za tych którzy nas prosili o to, lub za których mieliśmy potrzebę pomodlić się. W piątek o. Artur Pruś prowadził nas w refleksję nad Bożym Miłosierdziem. Nie zabrakło również wzajemnego dzielenia się doświadczeniem Miłosierdzia. Wieczorem nasza rekolekcyjna ekipa śpiewała podczas Mszy Świętej w kościele i prowadziła Wieczór Uwielbienia. To było głębokie doświadczenie zarówno dla nas jak i dla parafian. Następnego dnia również ze wspólnota parafialną przezywaliśmy odpust ku czci Bożego Miłosierdzia ubogacając liturgię naszym śpiewam. Rekolekcje te były wyjątkowe ponieważ z jednej strony mogliśmy sami doświadczyć bliskości Boga a z drugiej być bezpośrednim narzędziem w Jego ręku, i głosić Jego Chwałę.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/