” Zanurzeni w Miłosierdziu ” to temat naszych rekolekcji ewangelizacyjnych które młodzież przeżywała w Burzynie od 6 do 8 kwietnia. Tak wiele się działo w ten weekend że mieliśmy wrażenie że trwał on przynajmniej cztery dni 😉 Już w piątek  przeżyliśmy piękna Adorację z modlitwą wstawienniczą za tych którzy nas prosili o to, lub za których mieliśmy potrzebę pomodlić się. W piątek o. Artur Pruś prowadził nas w refleksję nad Bożym Miłosierdziem. Nie zabrakło również wzajemnego dzielenia się doświadczeniem Miłosierdzia. Wieczorem nasza rekolekcyjna ekipa śpiewała podczas Mszy Świętej w kościele i prowadziła Wieczór Uwielbienia. To było głębokie doświadczenie zarówno dla nas jak i dla parafian. Następnego dnia również ze wspólnota parafialną przezywaliśmy odpust ku czci Bożego Miłosierdzia ubogacając liturgię naszym śpiewam. Rekolekcje te były wyjątkowe ponieważ z jednej strony mogliśmy sami doświadczyć bliskości Boga a z drugiej być bezpośrednim narzędziem w Jego ręku, i głosić Jego Chwałę.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)