„Jestem”

Właśnie pod tym hasłem przebiegło XXII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 w którym uczestniczyliśmy. Spotkaliśmy się o godzinie 21 w Łagiewnikach aby przed wyjazdem adorować Boga prosząc też o dobre przeżycie spotkania. W drogę wyruszyliśmy około godziny 00:00 (z tego miejsca od razu pozdrawiamy pana Piotra, naszego super kierowcę). Po drodze udało nam się też zwiedzić Katedrę w Gnieźnie. Na Pola Lednickie dotarliśmy około godziny 10:00 śpiewając i grając na Chwałę Pana! Sektor E okazał się być naszym miejscem. Bardzo wiele się działo.. Mieliśmy okazję do spowiedzi, modlitwy wstawienniczej, tańca, adoracji, rozmowy z ewangelizatorami, spotkania ze znajomymi. Ten „lednicki czas”  dla każdego z nas był wyjątkowy, Pan mówił indywidualnie do każdego z osobna, umacniając naszą wiarę Słowem Bożym i Swoimi znakami.

Magda

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)