„Jestem”

Właśnie pod tym hasłem przebiegło XXII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 w którym uczestniczyliśmy. Spotkaliśmy się o godzinie 21 w Łagiewnikach aby przed wyjazdem adorować Boga prosząc też o dobre przeżycie spotkania. W drogę wyruszyliśmy około godziny 00:00 (z tego miejsca od razu pozdrawiamy pana Piotra, naszego super kierowcę). Po drodze udało nam się też zwiedzić Katedrę w Gnieźnie. Na Pola Lednickie dotarliśmy około godziny 10:00 śpiewając i grając na Chwałę Pana! Sektor E okazał się być naszym miejscem. Bardzo wiele się działo.. Mieliśmy okazję do spowiedzi, modlitwy wstawienniczej, tańca, adoracji, rozmowy z ewangelizatorami, spotkania ze znajomymi. Ten „lednicki czas”  dla każdego z nas był wyjątkowy, Pan mówił indywidualnie do każdego z osobna, umacniając naszą wiarę Słowem Bożym i Swoimi znakami.

Magda

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/