„Duch, który umacnia miłość” 15-20.07.2018

Obejrzyj nagrania z naszych rekolekcji:

„Duch który umacnia miłość” – oto hasło przewodnie rekolekcji ewangelizacyjno-muzycznych w Tarnowie, które umiliły nam nasz wakacyjny czas. Te rekolekcji były cudowne i to w dosłownym słowa znaczeniu 😉 Doświadczaliśmy różnych cudów. Na adoracjach mogliśmy się spotkać z Panem Bogiem, kiedy poznawaliśmy Ducha Świętego lub ewangelizowaliśmy, ale największym cudem okazała się miłość. Ta miłość, którą daje nam Bóg, którą ofiarujemy sobie nawzajem i która tworzy z nas wspólnotę.

Dzięki konferencjom Ks. Pawła Cyza poznaliśmy i zgłębiliśmy istotę Ducha Świętego. Codziennie towarzyszył nam także w zajęciach i modlitwie. Obok konferencji swoje miejsce miał śpiew i gra na instrumentach. Nie zabrakło oczywiście owocnej pracy w grupach i pracy ze słowem Bożym. Wieczorną atmosferę jak zawsze rozluźniał nam pogodny wieczorek. Uczestniczyliśmy także w pięknych ewangelizacjach, na których mogliśmy podarować ludziom różańce, medaliki, a przede wszystkim modlitwę. Te rekolekcje pokazały nam czym jest wspólnota.

Pan Bóg otwierał nasze serca byśmy się wzajemnie miłowali. Myślę, że jeszcze bardziej umocniły się nasze relacje z nim i między nami. Chociaż to były ostatnie rekolekcje w takim gronie to s. Iza i niektórzy animatorzy na zawsze pozostaną w naszym sercu i sercu duszpasterstwa. Dziękujemy że byliście dla nas i dawaliście nam siebie. Miłość to dar, który raz zesłany trwa na wieki i łączy na wieki.

Oliwia

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/