„Duch, który umacnia miłość” 15-20.07.2018

Obejrzyj nagrania z naszych rekolekcji:

„Duch który umacnia miłość” – oto hasło przewodnie rekolekcji ewangelizacyjno-muzycznych w Tarnowie, które umiliły nam nasz wakacyjny czas. Te rekolekcji były cudowne i to w dosłownym słowa znaczeniu 😉 Doświadczaliśmy różnych cudów. Na adoracjach mogliśmy się spotkać z Panem Bogiem, kiedy poznawaliśmy Ducha Świętego lub ewangelizowaliśmy, ale największym cudem okazała się miłość. Ta miłość, którą daje nam Bóg, którą ofiarujemy sobie nawzajem i która tworzy z nas wspólnotę.

Dzięki konferencjom Ks. Pawła Cyza poznaliśmy i zgłębiliśmy istotę Ducha Świętego. Codziennie towarzyszył nam także w zajęciach i modlitwie. Obok konferencji swoje miejsce miał śpiew i gra na instrumentach. Nie zabrakło oczywiście owocnej pracy w grupach i pracy ze słowem Bożym. Wieczorną atmosferę jak zawsze rozluźniał nam pogodny wieczorek. Uczestniczyliśmy także w pięknych ewangelizacjach, na których mogliśmy podarować ludziom różańce, medaliki, a przede wszystkim modlitwę. Te rekolekcje pokazały nam czym jest wspólnota.

Pan Bóg otwierał nasze serca byśmy się wzajemnie miłowali. Myślę, że jeszcze bardziej umocniły się nasze relacje z nim i między nami. Chociaż to były ostatnie rekolekcje w takim gronie to s. Iza i niektórzy animatorzy na zawsze pozostaną w naszym sercu i sercu duszpasterstwa. Dziękujemy że byliście dla nas i dawaliście nam siebie. Miłość to dar, który raz zesłany trwa na wieki i łączy na wieki.

Oliwia

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)