„Duch, który umacnia miłość” 15-20.07.2018

Obejrzyj nagrania z naszych rekolekcji:

„Duch który umacnia miłość” – oto hasło przewodnie rekolekcji ewangelizacyjno-muzycznych w Tarnowie, które umiliły nam nasz wakacyjny czas. Te rekolekcji były cudowne i to w dosłownym słowa znaczeniu 😉 Doświadczaliśmy różnych cudów. Na adoracjach mogliśmy się spotkać z Panem Bogiem, kiedy poznawaliśmy Ducha Świętego lub ewangelizowaliśmy, ale największym cudem okazała się miłość. Ta miłość, którą daje nam Bóg, którą ofiarujemy sobie nawzajem i która tworzy z nas wspólnotę.

Dzięki konferencjom Ks. Pawła Cyza poznaliśmy i zgłębiliśmy istotę Ducha Świętego. Codziennie towarzyszył nam także w zajęciach i modlitwie. Obok konferencji swoje miejsce miał śpiew i gra na instrumentach. Nie zabrakło oczywiście owocnej pracy w grupach i pracy ze słowem Bożym. Wieczorną atmosferę jak zawsze rozluźniał nam pogodny wieczorek. Uczestniczyliśmy także w pięknych ewangelizacjach, na których mogliśmy podarować ludziom różańce, medaliki, a przede wszystkim modlitwę. Te rekolekcje pokazały nam czym jest wspólnota.

Pan Bóg otwierał nasze serca byśmy się wzajemnie miłowali. Myślę, że jeszcze bardziej umocniły się nasze relacje z nim i między nami. Chociaż to były ostatnie rekolekcje w takim gronie to s. Iza i niektórzy animatorzy na zawsze pozostaną w naszym sercu i sercu duszpasterstwa. Dziękujemy że byliście dla nas i dawaliście nam siebie. Miłość to dar, który raz zesłany trwa na wieki i łączy na wieki.

Oliwia

Już niedługo…
close slider
 • pon
  28
  Sty
  2019
  śr
  30
  Sty
  2019
  Otwock k. Warszawy

  Zapraszamy na rekolekcje uczniów podstawówki i gimnazjum. Tematem spotkania będzie spotkanie z Aniołem Stróżem. Zobaczymy, jak święci przyjaźnili się z Aniołami.

  Koszt:40 zł. Proszę zabrać ze sobą zgodę ( do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/, obuwie na zmianę, śpiwór i przyjaciela:) Czkamy na Ciebie!
 • pt
  08
  Lut
  2019
  nie
  10
  Lut
  2019
  Milanówek k. Warszawy

  Zapraszam młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie ze św. Franciszkiem. Rekolekcje odbędą się w Milanówku pt. Kim jesteś Ty Panie, a kim ja? Droga św. Franciszka. W planie warsztaty, konferencja, możliwość spowiedzi i spotkanie ze świętym. W drodze we św. Franciszkiem będzie towarzyszył nam z posługą kapłańską br. Łukasz P. OFMCap. Rekolekcje rozpoczynają się w 08.02 piątek o godz. 18:00, kończą 10.02 niedziela godz.10:00. Proszę zabrać: zgodę na wyjazd (do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ a także obuwie na zmianę i śpiwór. Koszt: 40 zł. W razie problemów finansowych proszę o kontakt: 608 010 999. Zaradzimy:)
  Czekamy na Was!
  Z Białej Podlaskiej organizowany jest wspólny wyjazd. Informacje: 514 120 212.
 • pt
  15
  Lut
  2019
  nie
  17
  Lut
  2019
  Częstochowa

  Zapraszam studentów i młodzież pracującą. W wyjątkowe miejsce - do Częstochowy na rekolekcje w milczeniu. Każdy kto ma pragnienie usłyszeć Boga, który przemawia w głębi serca niech czuje się zaproszony. W tym czasie pozostaniemy za Słowem Boga. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na nienaruszanie przestrzeni ciszy sobie wzajemnie. Duchowym przewodnikiem będzie br. Przemysław K. OFMCap. Koszt: 40zł. Proszę zabrać: Pismo Święte, śpiwór, obuwie na zmianę a także przesłać bądź zabrać za sobą zgłoszenie http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ . W razie pytań, zapraszam do kontaktu: 608 010 999.