Kilka świadectw animatorów o spotkaniu formacyjnym, dlaczego warto zainwestować w swoją formację a także dać innym swoją obecność 🙂 .

Spotkanie formacyjne było bardzo dobrze zorganizowane. Mogliśmy się odnaleźć w nowych formach artystycznych oraz przybliżyliśmy się do naszych emocji i odczuć. Poznaliśmy nową metodę zbliżenia się do Słowa Bożego. 
Na prawdę warto uczestniczyć w formacjach. 😀
Karolina 

Jak dla mnie spotkanie formacyjne było: treściwe, wspólnotowe, kreatywne, była zacna atmosfera i dobrzy ludzie, znalazłem odpowiedzi na kilka mniej lub bardziej ważnych pytań. Szkoda, że tylko pięć osób.
Michał

Spotkanie było owocne dzięki, któremu można się odtworzyć na innych i na relację z Bogiem. Czasem wspominanie dawnych czasów, ale także myśli o przyszłości.
Anna

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/