Kilka świadectw animatorów o spotkaniu formacyjnym, dlaczego warto zainwestować w swoją formację a także dać innym swoją obecność 🙂 .

Spotkanie formacyjne było bardzo dobrze zorganizowane. Mogliśmy się odnaleźć w nowych formach artystycznych oraz przybliżyliśmy się do naszych emocji i odczuć. Poznaliśmy nową metodę zbliżenia się do Słowa Bożego. 
Na prawdę warto uczestniczyć w formacjach. 😀
Karolina 

Jak dla mnie spotkanie formacyjne było: treściwe, wspólnotowe, kreatywne, była zacna atmosfera i dobrzy ludzie, znalazłem odpowiedzi na kilka mniej lub bardziej ważnych pytań. Szkoda, że tylko pięć osób.
Michał

Spotkanie było owocne dzięki, któremu można się odtworzyć na innych i na relację z Bogiem. Czasem wspominanie dawnych czasów, ale także myśli o przyszłości.
Anna

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)