Witajcie!

W Burzynie k. Tuchowa w daniach  14. – 16. 12.  odbyły się rekolekcje adwentowe dla młodzieży. Uczestniczyło w nich 14 uczestników i 6 animatorów. W piątkowy wieczór oglądaliśmy film Cudowny chłopak, każdy z nas zadał sobie pytanie, który z aktorów jest mi najbliższy i jakie zdanie, myśl z tego filmu  stają się dla mnie ważnym „kluczem” na początku tych rekolekcji. W sobotnie przedpołudnie konferencje o relacjach powiedział ks. Paweł Bogaczyk z Tarnowa. Posłużył też spowiedzią i wspólnie cieszyliśmy się obecnością Jezusa Eucharystycznego. Po obiedzie  przechadzka pełna niespodzianek a po południu dwa bloki warsztatowe. W pierwszej czasie warsztatów uczyliśmy się słuchania, nie tylko siebie ale przede wszystkim Słowa Bożego. Druga cześć warsztatów była możliwością do wyrażenia swojej kreatywności. Tworzyliśmy instalacje naszej obecnej albo przyszłej rodziny. W niedzielne przedpołudnie zakończyliśmy rekolekcje wspólnym śniadaniem i podsumowaniem tego czasu.
Niech ten czas, owocuje w nas jeszcze w adwentowym oczekiwaniu na Jezusa.

Fotorelacja z tego wydarzenia można będzie zobaczyć na fb Duszpasterstwa Młodzieży
i Powołań Sług Jezusa.

Już niedługo…
close slider
 • pon
  28
  Sty
  2019
  śr
  30
  Sty
  2019
  Otwock k. Warszawy

  Zapraszamy na rekolekcje uczniów podstawówki i gimnazjum. Tematem spotkania będzie spotkanie z Aniołem Stróżem. Zobaczymy, jak święci przyjaźnili się z Aniołami.

  Koszt:40 zł. Proszę zabrać ze sobą zgodę ( do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/, obuwie na zmianę, śpiwór i przyjaciela:) Czkamy na Ciebie!
 • pt
  08
  Lut
  2019
  nie
  10
  Lut
  2019
  Milanówek k. Warszawy

  Zapraszam młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie ze św. Franciszkiem. Rekolekcje odbędą się w Milanówku pt. Kim jesteś Ty Panie, a kim ja? Droga św. Franciszka. W planie warsztaty, konferencja, możliwość spowiedzi i spotkanie ze świętym. W drodze we św. Franciszkiem będzie towarzyszył nam z posługą kapłańską br. Łukasz P. OFMCap. Rekolekcje rozpoczynają się w 08.02 piątek o godz. 18:00, kończą 10.02 niedziela godz.10:00. Proszę zabrać: zgodę na wyjazd (do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ a także obuwie na zmianę i śpiwór. Koszt: 40 zł. W razie problemów finansowych proszę o kontakt: 608 010 999. Zaradzimy:)
  Czekamy na Was!
  Z Białej Podlaskiej organizowany jest wspólny wyjazd. Informacje: 514 120 212.
 • pt
  15
  Lut
  2019
  nie
  17
  Lut
  2019
  Częstochowa

  Zapraszam studentów i młodzież pracującą. W wyjątkowe miejsce - do Częstochowy na rekolekcje w milczeniu. Każdy kto ma pragnienie usłyszeć Boga, który przemawia w głębi serca niech czuje się zaproszony. W tym czasie pozostaniemy za Słowem Boga. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na nienaruszanie przestrzeni ciszy sobie wzajemnie. Duchowym przewodnikiem będzie br. Przemysław K. OFMCap. Koszt: 40zł. Proszę zabrać: Pismo Święte, śpiwór, obuwie na zmianę a także przesłać bądź zabrać za sobą zgłoszenie http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ . W razie pytań, zapraszam do kontaktu: 608 010 999.