Witajcie!

W Burzynie k. Tuchowa w daniach  14. – 16. 12.  odbyły się rekolekcje adwentowe dla młodzieży. Uczestniczyło w nich 14 uczestników i 6 animatorów. W piątkowy wieczór oglądaliśmy film Cudowny chłopak, każdy z nas zadał sobie pytanie, który z aktorów jest mi najbliższy i jakie zdanie, myśl z tego filmu  stają się dla mnie ważnym „kluczem” na początku tych rekolekcji. W sobotnie przedpołudnie konferencje o relacjach powiedział ks. Paweł Bogaczyk z Tarnowa. Posłużył też spowiedzią i wspólnie cieszyliśmy się obecnością Jezusa Eucharystycznego. Po obiedzie  przechadzka pełna niespodzianek a po południu dwa bloki warsztatowe. W pierwszej czasie warsztatów uczyliśmy się słuchania, nie tylko siebie ale przede wszystkim Słowa Bożego. Druga cześć warsztatów była możliwością do wyrażenia swojej kreatywności. Tworzyliśmy instalacje naszej obecnej albo przyszłej rodziny. W niedzielne przedpołudnie zakończyliśmy rekolekcje wspólnym śniadaniem i podsumowaniem tego czasu.
Niech ten czas, owocuje w nas jeszcze w adwentowym oczekiwaniu na Jezusa.

Fotorelacja z tego wydarzenia można będzie zobaczyć na fb Duszpasterstwa Młodzieży
i Powołań Sług Jezusa.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)