Witajcie!

W Burzynie k. Tuchowa w daniach  14. – 16. 12.  odbyły się rekolekcje adwentowe dla młodzieży. Uczestniczyło w nich 14 uczestników i 6 animatorów. W piątkowy wieczór oglądaliśmy film Cudowny chłopak, każdy z nas zadał sobie pytanie, który z aktorów jest mi najbliższy i jakie zdanie, myśl z tego filmu  stają się dla mnie ważnym „kluczem” na początku tych rekolekcji. W sobotnie przedpołudnie konferencje o relacjach powiedział ks. Paweł Bogaczyk z Tarnowa. Posłużył też spowiedzią i wspólnie cieszyliśmy się obecnością Jezusa Eucharystycznego. Po obiedzie  przechadzka pełna niespodzianek a po południu dwa bloki warsztatowe. W pierwszej czasie warsztatów uczyliśmy się słuchania, nie tylko siebie ale przede wszystkim Słowa Bożego. Druga cześć warsztatów była możliwością do wyrażenia swojej kreatywności. Tworzyliśmy instalacje naszej obecnej albo przyszłej rodziny. W niedzielne przedpołudnie zakończyliśmy rekolekcje wspólnym śniadaniem i podsumowaniem tego czasu.
Niech ten czas, owocuje w nas jeszcze w adwentowym oczekiwaniu na Jezusa.

Fotorelacja z tego wydarzenia można będzie zobaczyć na fb Duszpasterstwa Młodzieży
i Powołań Sług Jezusa.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/