Z serca życzę doświadczenia Bożej miłości, pokoju i pojednania. Czułego oczekiwania i zatroskania o Jezusa tak jak czyniła to Maryja i św. Józef. Zapatrzenia w pasterzy, którzy pełni podziwu i radości spieszyli się do Jezusa a także pokory mędrców gotowych pokłonić się przed dzieciątkiem i uznać w Nim Boga.
Życzę też tym wszystkim, którzy stoją przed stajenką Betlejemską z pragnieniem rozeznania drogi powołania. Niech zasłuchanie w serce Jezusa pomoże odczytać Jego marzenie względem Waszego życia i z entuzjazmem wyruszyć w drogę na którą wzywa.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)