Witajcie! 😍 Rekolekcje w Tarnowie odbyły się w dniach 20. – 23.01. Był to czas spotkania z Bogiem. Uczyliśmy się być z naszym Panem w drugim człowieku, doceniając bogactwo naszych zdolności, talentów, darów, którymi nas obdarował. Na kolanach jednoczyła nas modlitwa Słowem Bożym w samotności i ta przeżywana w czasie Celebracji Słowa Bożego.😇 Nie zabrało nam też dobrego przewodnika po uliczkach Tarnowa i wspólnej modlitwy w Sercu Diecezji tj. Katedrze Tarnowskiej. Dobrym doświadczeniem, choć bardzo trudnym dla wielu była msza święta recytowana.🤩 Przygotowywaliśmy się do niej przez wcześniejszą medytację Słowa i wprowadzenia w przestrzeń ciszy w czasie mszy. Mogliśmy usłyszeć każde słowo, które Bóg ma dla nas i zrobić miejsce w naszym sercu. ❤️ Doświadczenie ojcostwa Boga wyrażaliśmy w namalowanym obrazie córki i syna Ojca. Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w to wydarzenie. Szczególnie moim siostrom, które wspierały nas swoją modlitwą. 

 

Już niedługo…
close slider
 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)

 • śr
  10
  Lip
  2019
  sob
  13
  Lip
  2019
  09:00Tarnów

  Witajcie!
  Zapraszam młodych ( 12+) na rekolekcje muzyczno - artystyczne. Chcemy razem uwielbiać Boga śpiewem i grą ( jeśli grasz to zabierz instrument muzyczny a  jeśli śpiewasz to jest miejsce dla Ciebie) ale uwaga to jest też czas na wyrażanie piękna przez sztukę. Jednym słowem, chcesz współtworzyć piękny czas z ludźmi wierzącymi, chcesz umocnić swoją wiary i przy tym dobrze się bawić to miejsce jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą: śpiwór, obuwie na zmianę i to co potrzebujesz niezbędnie:) Wypełnij zgłoszenie i zabierz ze sobą, bo jest warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/
  a telefonicznie zapytaj o szczegóły i potwierdź przybycie: 608 010 999.
  Do zobaczenia w Tarnowie:)