W niedzielę 17. lutego zakończyły się rekolekcje w milczeniu. Uczestniczki tego czasu przyjechały z pragnieniem trwania w obecności Bożego Słowa. Pomogła im w tym droga lectio divina. Dla zdecydowanej większości, było to pierwsze spotkanie w ciszy i w takim kluczu czytania Słowa Bożego. Wyjątkowość tego czasu wiązała się też ze zmaganiem. Uspokojenie przyszło w wytrwałym czytaniu lectio,  a pogłębiało się ono przez cały czas aż do contemlatio. Trwanie w obecności Jezusa było kojące i pełne pokoju. Uczestniczki wyjechały z niedosytem i pragnieniem kolejnego czasu ciszy, zatrzymania i głębi. Owoce tego czasu zawierzamy Maryi. Ona towarzyszyła nam swoją bliskością.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)

 • śr
  10
  Lip
  2019
  sob
  13
  Lip
  2019
  09:00Tarnów

  Witajcie!
  Zapraszam młodych ( 12+) na rekolekcje muzyczno - artystyczne. Chcemy razem uwielbiać Boga śpiewem i grą ( jeśli grasz to zabierz instrument muzyczny a  jeśli śpiewasz to jest miejsce dla Ciebie) ale uwaga to jest też czas na wyrażanie piękna przez sztukę. Jednym słowem, chcesz współtworzyć piękny czas z ludźmi wierzącymi, chcesz umocnić swoją wiary i przy tym dobrze się bawić to miejsce jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą: śpiwór, obuwie na zmianę i to co potrzebujesz niezbędnie:) Wypełnij zgłoszenie i zabierz ze sobą, bo jest warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/
  a telefonicznie zapytaj o szczegóły i potwierdź przybycie: 608 010 999.
  Do zobaczenia w Tarnowie:)