Rekolekcje dobiegły końca… 😪 Po raz kolejny odbyły się w Otwocku pod Warszawą. Podczas tych dni spotykaliśmy się z różnymi osobami, które towarzyszyły Jezusowi. Pytaliśmy się o naszą przyjaźń z Jezusem i o to, w jaki sposób On jest z nami każdego dnia.

W piątek przeszliśmy wspólną drogę krzyżową w naszym lesie. 🌲🌲🌲👣 W sobotę była możliwość spowiedzi, dzięki posłudze ks. Marcina. Pracę w grupach poprowadzili animatorzy: Lena, Marcin, Magda i Karolina. Obowiązkowo jedzonko i wspólne zmywanie, super frajda:)🥗🍽 – śpiewać można nawet przy zlewie:)🎤🎸 W samo południe Msza Święta, źródło naszej siły duchowej, a po obiedzie przechadzka. Wieczorem adoracja krzyża i wspaniały film.🏄‍♀️🍿🎬 W niedzielę modlitwa poranna, śniadanko, Msza Święta i rozjazd… chciałoby się powiedzieć, do następnego spotkania:)

Owoce tego czasu zawierzamy Maryi:) To był wyjątkowy czas dzięki Wam:)👍 Specjalne podziękowania dla  animatorów. Pozdrawiam i do zobaczenia:)😍😇

 

Już niedługo…
close slider
 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)

 • śr
  10
  Lip
  2019
  sob
  13
  Lip
  2019
  09:00Tarnów

  Witajcie!
  Zapraszam młodych ( 12+) na rekolekcje muzyczno - artystyczne. Chcemy razem uwielbiać Boga śpiewem i grą ( jeśli grasz to zabierz instrument muzyczny a  jeśli śpiewasz to jest miejsce dla Ciebie) ale uwaga to jest też czas na wyrażanie piękna przez sztukę. Jednym słowem, chcesz współtworzyć piękny czas z ludźmi wierzącymi, chcesz umocnić swoją wiary i przy tym dobrze się bawić to miejsce jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą: śpiwór, obuwie na zmianę i to co potrzebujesz niezbędnie:) Wypełnij zgłoszenie i zabierz ze sobą, bo jest warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/
  a telefonicznie zapytaj o szczegóły i potwierdź przybycie: 608 010 999.
  Do zobaczenia w Tarnowie:)