Rekolekcje dobiegły końca… 😪 Po raz kolejny odbyły się w Otwocku pod Warszawą. Podczas tych dni spotykaliśmy się z różnymi osobami, które towarzyszyły Jezusowi. Pytaliśmy się o naszą przyjaźń z Jezusem i o to, w jaki sposób On jest z nami każdego dnia.

W piątek przeszliśmy wspólną drogę krzyżową w naszym lesie. 🌲🌲🌲👣 W sobotę była możliwość spowiedzi, dzięki posłudze ks. Marcina. Pracę w grupach poprowadzili animatorzy: Lena, Marcin, Magda i Karolina. Obowiązkowo jedzonko i wspólne zmywanie, super frajda:)🥗🍽 – śpiewać można nawet przy zlewie:)🎤🎸 W samo południe Msza Święta, źródło naszej siły duchowej, a po obiedzie przechadzka. Wieczorem adoracja krzyża i wspaniały film.🏄‍♀️🍿🎬 W niedzielę modlitwa poranna, śniadanko, Msza Święta i rozjazd… chciałoby się powiedzieć, do następnego spotkania:)

Owoce tego czasu zawierzamy Maryi:) To był wyjątkowy czas dzięki Wam:)👍 Specjalne podziękowania dla  animatorów. Pozdrawiam i do zobaczenia:)😍😇

 

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.