Chrystus Zmartwychwstał !!!
Wszystkim zaangażowanym w Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań, uczestnikom rekolekcji a także, tym którzy rozeznają swoje powołanie.
Życzę Wam moi drodzy, byście wpatrzeni w uczniów Jezusa i kobiety przy grobie sami doświadczyli jaka MIŁOŚĆ dla nas Zmartwychwstaje. Jaka nadzieja dla nas, gdy damy się zawołać po imieniu tej MIŁOŚCI. Nadzieja na życie wieczne z tym, który jest naszym Panem, Odkupicielem i Zbawicielem.
Błogosławionych świąt.
Małgorzata Kochajewska

 

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)