„Dla tych, którzy zostawiają sieci i łódź, aby podążać za Nim, Pan obiecuje radość nowego życia, która napełnia serca i ożywia pielgrzymowanie.”

Obiecuje i spełnia! Do zgromadzenia odwoził mnie Tata. Przy pożegnaniu płakał. Czułam wtedy, jakbym wyrządzała mu krzywdę. A to bardzo bolało. Przyszłość jawiła się w czarnych kolorach. Ale kiedy obudziłam się następnego dnia, w sercu czułam tylko radość i pokój… niczym nie wytłumaczone, niezrozumiałe w kategoriach ludzkiego pojmowania. I tak jest cały czas. Ilekroć na horyzoncie zbierają się czarne chmury, oddaję je Jezusowi. I wracają pokój oraz radość. Bo jeśli ze światem się traci, z Jezusem się zyskuje.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)