Witajcie!
W Częstochowie odbywały się rekolekcje w milczeniu. Gabrysia, Julia i Agnieszka to trzy dzielne kobiety, które podjęły trud: słuchania Słowa Bożego, rozstania się na weekend z telefonem komórkowym i wejścia w milczenie. Wspólnie przechodziliśmy drogę lectio divina  z fragmentem Dz 2, 1- 11, w naszym małym wieczerniku oczekując Ducha Świętego. Z posługą kapłańska towarzyszył nam ks. Kazimierz. Nie zabrakło nas także u Pani Jasnogórskiej. W tych dniach powierzaliśmy Maryi  Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Sług Jezusa. Wszystkie owoce tego czasu zawierzyliśmy Maryi naszej Mamie:)

 

Już niedługo…
close slider
 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)

 • śr
  10
  Lip
  2019
  sob
  13
  Lip
  2019
  09:00Tarnów

  Witajcie!
  Zapraszam młodych ( 12+) na rekolekcje muzyczno - artystyczne. Chcemy razem uwielbiać Boga śpiewem i grą ( jeśli grasz to zabierz instrument muzyczny a  jeśli śpiewasz to jest miejsce dla Ciebie) ale uwaga to jest też czas na wyrażanie piękna przez sztukę. Jednym słowem, chcesz współtworzyć piękny czas z ludźmi wierzącymi, chcesz umocnić swoją wiary i przy tym dobrze się bawić to miejsce jest dla Ciebie. Zabierz ze sobą: śpiwór, obuwie na zmianę i to co potrzebujesz niezbędnie:) Wypełnij zgłoszenie i zabierz ze sobą, bo jest warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/
  a telefonicznie zapytaj o szczegóły i potwierdź przybycie: 608 010 999.
  Do zobaczenia w Tarnowie:)