Nasze duszpasterstwo to wspólnota młodych ludzi formujących się i działających przy Zgromadzeniu Sług Jezusa. Jest to miejsce dla każdego młodego człowieka, który chce poznawać swoją prawdziwą tożsamość, pogłębić relację i więzi z Bogiem, oraz drugim człowiekiem, a także odkrywać swoje powołanie. Celem naszego działania jest nie tylko osobisty rozwój członków, ale także to by czynnie włączali się w życie Kościoła poprzez zaangażowanie w swoich parafiach i wszędzie tam dokąd Pan ich pośle.

Formy spotkań formacyjnych

 • wspólnotowa Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • rekolekcje
 • dni skupienia
 • warsztaty biblijne, muzyczne i teatralne
 • osobiste towarzyszenie młodemu człowiekowi na drodze wiary i w rozeznawaniu powołania

Tym co kształtuje nasze serca jest Słowo Boże. Jego rozważanie i zgłębiane. Wspólnie oraz indywidualnie.  Fundamentem jest Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Duchowe obrazy

 • Bóg, który jest naszym Ojcem
 • Chrystus Sługa, pochylający się nad każdym człowiekiem aby mu usłużyć
 • Jezus ukryty w Eucharystii, który chce być obecny w naszym życiu
 • Maryja, która bezgranicznie zawierzyła swoje życie Jezusowi

Nasi patronowie

Św. Franciszek z Asyżu

Św. Franciszek z Asyżu – uczy braterstwa, radości, prostoty i pokory

Bł. Honorat Koźmiński

Bł. Honorat Koźmiński – uczy otwartości na Ducha Świętego, oddania Kościołowi i wspierający tych którzy doświadczają trudności w wierze

Już niedługo…
close slider
 • pon
  28
  Sty
  2019
  śr
  30
  Sty
  2019
  Otwock k. Warszawy

  Zapraszamy na rekolekcje uczniów podstawówki i gimnazjum. Tematem spotkania będzie spotkanie z Aniołem Stróżem. Zobaczymy, jak święci przyjaźnili się z Aniołami.

  Koszt:40 zł. Proszę zabrać ze sobą zgodę ( do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/, obuwie na zmianę, śpiwór i przyjaciela:) Czkamy na Ciebie!
 • pt
  08
  Lut
  2019
  nie
  10
  Lut
  2019
  Milanówek k. Warszawy

  Zapraszam młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie ze św. Franciszkiem. Rekolekcje odbędą się w Milanówku pt. Kim jesteś Ty Panie, a kim ja? Droga św. Franciszka. W planie warsztaty, konferencja, możliwość spowiedzi i spotkanie ze świętym. W drodze we św. Franciszkiem będzie towarzyszył nam z posługą kapłańską br. Łukasz P. OFMCap. Rekolekcje rozpoczynają się w 08.02 piątek o godz. 18:00, kończą 10.02 niedziela godz.10:00. Proszę zabrać: zgodę na wyjazd (do pobrania: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ a także obuwie na zmianę i śpiwór. Koszt: 40 zł. W razie problemów finansowych proszę o kontakt: 608 010 999. Zaradzimy:)
  Czekamy na Was!
  Z Białej Podlaskiej organizowany jest wspólny wyjazd. Informacje: 514 120 212.
 • pt
  15
  Lut
  2019
  nie
  17
  Lut
  2019
  Częstochowa

  Zapraszam studentów i młodzież pracującą. W wyjątkowe miejsce - do Częstochowy na rekolekcje w milczeniu. Każdy kto ma pragnienie usłyszeć Boga, który przemawia w głębi serca niech czuje się zaproszony. W tym czasie pozostaniemy za Słowem Boga. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda na nienaruszanie przestrzeni ciszy sobie wzajemnie. Duchowym przewodnikiem będzie br. Przemysław K. OFMCap. Koszt: 40zł. Proszę zabrać: Pismo Święte, śpiwór, obuwie na zmianę a także przesłać bądź zabrać za sobą zgłoszenie http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/ . W razie pytań, zapraszam do kontaktu: 608 010 999.