„Duch, który umacnia miłość” 15-20.07.2018

Obejrzyj nagrania z naszych rekolekcji:

„Duch który umacnia miłość” – oto hasło przewodnie rekolekcji ewangelizacyjno-muzycznych w Tarnowie, które umiliły nam nasz wakacyjny czas. Te rekolekcji były cudowne i to w dosłownym słowa znaczeniu ? Doświadczaliśmy różnych cudów. Na adoracjach mogliśmy się spotkać z Panem Bogiem, kiedy poznawaliśmy Ducha Świętego lub ewangelizowaliśmy, ale największym cudem okazała się miłość. Ta miłość, którą daje nam Bóg, którą ofiarujemy sobie nawzajem i która tworzy z nas wspólnotę.

Dzięki konferencjom Ks. Pawła Cyza poznaliśmy i zgłębiliśmy istotę Ducha Świętego. Codziennie towarzyszył nam także w zajęciach i modlitwie. Obok konferencji swoje miejsce miał śpiew i gra na instrumentach. Nie zabrakło oczywiście owocnej pracy w grupach i pracy ze słowem Bożym. Wieczorną atmosferę jak zawsze rozluźniał nam pogodny wieczorek. Uczestniczyliśmy także w pięknych ewangelizacjach, na których mogliśmy podarować ludziom różańce, medaliki, a przede wszystkim modlitwę. Te rekolekcje pokazały nam czym jest wspólnota.

Pan Bóg otwierał nasze serca byśmy się wzajemnie miłowali. Myślę, że jeszcze bardziej umocniły się nasze relacje z nim i między nami. Chociaż to były ostatnie rekolekcje w takim gronie to s. Iza i niektórzy animatorzy na zawsze pozostaną w naszym sercu i sercu duszpasterstwa. Dziękujemy że byliście dla nas i dawaliście nam siebie. Miłość to dar, który raz zesłany trwa na wieki i łączy na wieki.

Oliwia

Już niedługo…
close slider

Brak wydarzeń w najbliższym czasie