Kilka świadectw animatorów o spotkaniu formacyjnym, dlaczego warto zainwestować w swoją formację a także dać innym swoją obecność 🙂 .

Spotkanie formacyjne było bardzo dobrze zorganizowane. Mogliśmy się odnaleźć w nowych formach artystycznych oraz przybliżyliśmy się do naszych emocji i odczuć. Poznaliśmy nową metodę zbliżenia się do Słowa Bożego. 
Na prawdę warto uczestniczyć w formacjach. 😀
Karolina 

Jak dla mnie spotkanie formacyjne było: treściwe, wspólnotowe, kreatywne, była zacna atmosfera i dobrzy ludzie, znalazłem odpowiedzi na kilka mniej lub bardziej ważnych pytań. Szkoda, że tylko pięć osób.
Michał

Spotkanie było owocne dzięki, któremu można się odtworzyć na innych i na relację z Bogiem. Czasem wspominanie dawnych czasów, ale także myśli o przyszłości.
Anna

Już niedługo…
close slider
 • pt.
  03
  cze
  2022
  niedz.
  05
  cze
  2022
  18:00Bukowina Tatrzańska

  Zapraszamy młodych ludzi na rekolekcje, które na pewno poprowadzi Duch Święty! W Bukowinie Tatrzańskiej stworzymy weekendowy Wieczernik, z którego w sobotę wyruszymy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, a gościć będziemy w pięknej miejscowości Maków Podhalański w Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin. Zgłoszenia do 31 maja 2022!