Rekolekcje dobiegły końca… ? Po raz kolejny odbyły się w Otwocku pod Warszawą. Podczas tych dni spotykaliśmy się z różnymi osobami, które towarzyszyły Jezusowi. Pytaliśmy się o naszą przyjaźń z Jezusem i o to, w jaki sposób On jest z nami każdego dnia.

W piątek przeszliśmy wspólną drogę krzyżową w naszym lesie. ???? W sobotę była możliwość spowiedzi, dzięki posłudze ks. Marcina. Pracę w grupach poprowadzili animatorzy: Lena, Marcin, Magda i Karolina. Obowiązkowo jedzonko i wspólne zmywanie, super frajda:)?? – śpiewać można nawet przy zlewie:)?? W samo południe Msza Święta, źródło naszej siły duchowej, a po obiedzie przechadzka. Wieczorem adoracja krzyża i wspaniały film.?‍♀️?? W niedzielę modlitwa poranna, śniadanko, Msza Święta i rozjazd… chciałoby się powiedzieć, do następnego spotkania:)

Owoce tego czasu zawierzamy Maryi:) To był wyjątkowy czas dzięki Wam:)? Specjalne podziękowania dla  animatorów. Pozdrawiam i do zobaczenia:)??

 

Już niedługo…
close slider
 • pt.
  03
  cze
  2022
  niedz.
  05
  cze
  2022
  18:00Bukowina Tatrzańska

  Zapraszamy młodych ludzi na rekolekcje, które na pewno poprowadzi Duch Święty! W Bukowinie Tatrzańskiej stworzymy weekendowy Wieczernik, z którego w sobotę wyruszymy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, a gościć będziemy w pięknej miejscowości Maków Podhalański w Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin. Zgłoszenia do 31 maja 2022!