Komentarz do zdania z listu papieża Franciszka: W chwili dokonania wyboru osoby, czy to w małżeństwie czy w życiu konsekrowanym, doświadczamy „obietnicy radości, która może nasycić nasze życie”.

Moment dokonania decyzji i odpowiedzenia na głos Pana Boga „Pójdź za Mną” napełnił mnie pokojem i radością. Źródłem radości jest sam Bóg i ważne jest, by ten moment zapisał się na zawsze w mojej pamięci, żeby powracać do niego w chwilach zawahania, w trudnościach. Pan Bóg składa obietnicę miłości już w chwili, kiedy powołuje mnie do życia i nigdy z tej obietnicy nie wycofuje się, wręcz przeciwnie umacnia ją każdego dnia i dodaje odwagi, by iść z Nim wybraną drogą.

Już niedługo…
close slider
 • pt.
  03
  cze
  2022
  niedz.
  05
  cze
  2022
  18:00Bukowina Tatrzańska

  Zapraszamy młodych ludzi na rekolekcje, które na pewno poprowadzi Duch Święty! W Bukowinie Tatrzańskiej stworzymy weekendowy Wieczernik, z którego w sobotę wyruszymy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, a gościć będziemy w pięknej miejscowości Maków Podhalański w Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin. Zgłoszenia do 31 maja 2022!