„Dla tych, którzy zostawiają sieci i łódź, aby podążać za Nim, Pan obiecuje radość nowego życia, która napełnia serca i ożywia pielgrzymowanie.”

Obiecuje i spełnia! Do zgromadzenia odwoził mnie Tata. Przy pożegnaniu płakał. Czułam wtedy, jakbym wyrządzała mu krzywdę. A to bardzo bolało. Przyszłość jawiła się w czarnych kolorach. Ale kiedy obudziłam się następnego dnia, w sercu czułam tylko radość i pokój… niczym nie wytłumaczone, niezrozumiałe w kategoriach ludzkiego pojmowania. I tak jest cały czas. Ilekroć na horyzoncie zbierają się czarne chmury, oddaję je Jezusowi. I wracają pokój oraz radość. Bo jeśli ze światem się traci, z Jezusem się zyskuje.

Już niedługo…
close slider
 • pt.
  03
  cze
  2022
  niedz.
  05
  cze
  2022
  18:00Bukowina Tatrzańska

  Zapraszamy młodych ludzi na rekolekcje, które na pewno poprowadzi Duch Święty! W Bukowinie Tatrzańskiej stworzymy weekendowy Wieczernik, z którego w sobotę wyruszymy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, a gościć będziemy w pięknej miejscowości Maków Podhalański w Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin. Zgłoszenia do 31 maja 2022!