10 maja 2022 to był piękny dzień! Młodzi, wspaniali ludzie z Koła Caritas w Liceum Piłsudskiego w Garwolinie przeżywali w Otwocku dzień skupienia pod hasłem „Służyć jak Maryja”. Rozpoczęli go oczywiście od Eucharystii, po której pochylili się nad Słowem Bożym, kreśląc definicję służby i odgrywając ciekawe scenki. Aby lepiej pomagać drugiemu człowiekowi, trzeba poznać siebie, dlatego w ciszy kaplicy lub ogrodu indywidualnie pisali swoje „Credo”. Zrobili też super ciekawe fotki nt „Służba to…” Przy kapliczce Matki Bożej polecali swoje intencje w Koronce i Litanii Loretańskiej. A na koniec przygotowywali karteczki dla Mamy, by podziękować za najpiękniejszą służbę, jakiej doświadczyli, czyli macierzyństwo i wychowanie. Z czym wyjechali? Przeczytajcie:
„Była to dla mnie ciekawa lekcja. Cieszę się, że mogłam spędzić czas ze wspaniałymi ludzi, zdobyć doświadczenie i umocnić swoją wiarę”.
„Mega fajniutko wygodne łóżko, nie trzeba spać w śpiworze w kościele, klimatyczny ogródek, altanka, huśtawka, mega miła atmosfera!”
„Był to bardzo dobrze spędzony czas, który dał nam nowe doświadczenie, nowe znajomości i pogłębił naszą wiarę”.
„Był to wyjazd pełen przemyśleń oraz nowych doświadczeń. Klimat, piękno natury oraz świetni ludzie”.
„Bardzo duża ilość warsztatów pogłębiających wiedzę oraz wiarę”.
„Był to czas, z którego wyniosę naprawdę dobre wspomnienia i refleksje. Mogliśmy się zintegrować, spędzić czas na świeżym powietrzu i umocnić wiarę poprzez różne aktywności”.
„Był to czas, który zapadnie mi w pamięć na długo, wyobrażenia były zupełnie inne niż rzeczywistość, dużo aktywności i integracji”.
Już niedługo…
close slider
 • pon.
  06
  lut
  2023
  czw.
  09
  lut
  2023
  16:30Tarnów

  Temat rekolekcji dotyczy powołania od Pana Boga, by być SOLĄ ZIEMI i ŚWIATŁEM ŚWIATA.
  Rekolekcje to czas budowania radosnej i twórczej wspólnoty i budowania relacji z Panem Bogiem.
  Zapisy do 31 stycznia pod nr tel. 539-970-121
 • pt.
  10
  lut
  2023
  niedz.
  12
  lut
  2023
  16:30Burzyn koło Tarnowa
  Droga kobieto! Czy czasem ciało mówi Ci "dość"? A może częściej dusza woła o pomoc... 🧐🤍💓 Jak rozpoznać potrzeby duszy i ciała❓❓❓
  Zapraszamy Cię na rekolekcje, podczas których będziesz mogła nauczyć się nazywać swoje potrzeby. Duchowe spa pozwoli Ci na odpoczynek w rytm psalmów, Bożego Serca i miłości Miłosiernego Ojca. A taniec, spacer po lesie i gimnastyka pozwolą odpocząć Ci fizycznie! 💃🌲👣
  Gotowa na wprowadzenie harmonii między duszą i ciałem? 😍Zapraszamy!
 • wt.
  14
  lut
  2023
  czw.
  16
  lut
  2023
  17:00Milanówek koło Warszawy

  Zaproszenie dla młodych ludzi na radosny, kreatywny czas z Panem Bogiem i drugim człowiekiem!
  Jeśli nie wierzysz lub wątpisz, że Jezus naprawdę żyje, jeśli masz masę pytań o wiarę, Kościół i sens życia, jeśli nie rozumiesz przykazań albo nie widzisz w nich sensu, to te rekolekcje są dla Ciebie! Bo Jezus naprawdę realnie chce się z Tobą spotkać, chce odpowiedzieć na Twoje pytania, czeka na Ciebie z łaską, i to nie jedną! Organizatorzy postarają się ponadto o kreatywne spotkania, warsztaty, zabawy i wyprawy. Zapraszamy właśnie Ciebie na niecodzienne ferie w Milanówku! Startujemy w Walentynki!