Nowenna do Dzieciątka Jezus
28 grudnia 2014
Szopka w Winnicy
27 stycznia 2015

Życzenia na Boże Narodzenie

Jezus narodził się, aby umocnić więzi między ludźmi i narodami
św. Jan Paweł II

Drodzy Rodzice Adopcyjni i Dobrodzieje misji

Zbliża się czas świętej nocy, którą rozpoczniemy od dzielenia się białym chlebem: chlebem miłości, dobroci, życzliwości, przebaczenia. Zbliża się czas wydobywania
z naszych serc tego, co najlepsze, aby uczynić innych szczęśliwymi. To czas miłosnego spojrzenie na tych, z którymi żyjemy na co dzień, dostrzeżenie ich wewnętrznego piękna, ale także ich potrzeb, zmagań, trudów i pragnienie wspierania ich. To również czas przyjmowania i bycia obdarowanym. To czas Bożego Narodzenia, bo tam, gdzie jest dobro i miłość, tam rodzi się Bóg.

W tym świętym czasie pragniemy Wam gorąco podziękować za to, że tą dobrocią
i miłością Bożego Narodzenia dzielicie się nie tylko z najbliższymi. Dziękujemy Wam za to, że poprzez modlitwę, ofiarę, cierpienie oraz pomaganie ubogim, m.in. dzieciom w Dziele Adopcji Serca, przekazujecie dobroć i miłość samego Boga. Dziękujemy Wam za to, że tę miłość okazujecie nie tylko w święta, ale czynicie to systematycznie, często długoterminowo. To jak nieustanne wysyłanie świątecznej paczki do Boliwii. Dziękujemy Wam za wspieranie pracy naszych misjonarek w Ameryce Południowej. Bez Was wiele dobra nie mogłoby się dokonać. Dziękujemy!!!

Niech błogosławieństwo Bożej Dzieciny spocznie na Was i ożywi Wasze życie. Bóg, który zamieszkał pośród nas, niech Was chroni i strzeże, napełnia serca radością i swoim pokojem. Niech te święta będą czasem zbliżenia się do Boga i do drugiego człowieka.

W imieniu Zgromadzenia Sług Jezusa oraz naszych misjonarek
Iwona i Jadwiga