Nasze Duszpasterstwo serdecznie zaprasza młodzież na różnorodne wydarzenia które są źródłem osobistego rozwoju a także drogą odkrywania swojego powołania.

Rekolekcje ewangelizacyjne z warsztatami: biblijnymi, teatralnymi, muzycznymi, plastycznymi i filmowymi

Rekolekcje te skierowane są do młodzieży, która chce nawiązywać głębsze relacje z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. W czasie tych kilku dni młodzież ma również możliwość odkrywania i rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Rekolekcje indywidualne lub grupowe z rozeznawaniem drogi powołania

Rekolekcje te przeznaczone są dla dziewcząt w wieku od 17 lat oraz dla młodych kobiet pragnących rozeznać swoje powołanie. Rekolekcje odprawiane są w oparciu o Słowo Boże, konferencje oraz z towarzyszeniem duchowym, osoby prowadzącej. W przypadku rekolekcji indywidualnych istnieje możliwość dopasowania dogodnego terminu.

Rekolekcje systematycznej formacji

Są to rekolekcje skierowane do osób które chcą podjąć świadomy i systematyczny rozwój wewnętrzny. Ukończenie całego cyklu rekolekcji formacyjnych daje możliwość podjęcia posługi animatora w naszym duszpasterstwie.

Krótkie spotkania

Wspólnotowe Msze Święte, Adoracje Najświętszego Sakramentu, wieczory ze Słowem Bożym, spotkania powołaniowe. Są to kilkugodzinne spotkania organizowane przez nasze duszpasterstwo w domach Zgromadzenia Sług Jezusa, oraz w parafiach.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  07
  Cze
  2019
  nie
  09
  Cze
  2019
  19:00CZĘSTOCHOWA

   

  Zapraszam Cię na czas spędzony z Jezusem. Będzie to okazja, by uciszyć swoje serce, słuchać Bożego Słowa i otworzyć się na spojrzenie na siebie, Boga i innych w świetle Bożych słów. Każdy uczestnik może w tym czasie skorzystać z towarzyszenia ( rozmowy o tym, jak Pan prowadzi ). Jeśli masz w sobie takie pragnienia to zapraszam. W planie skupienia: Eucharystia, możliwość spowiedzi, wprowadzenia w modlitwę, okazja do rozmowy. Szczegółowe informacje i zapisy: 608 010 999.

 • pt
  21
  Cze
  2019
  nie
  23
  Cze
  2019
  18:00Warszawa

  Zapraszam na rekolekcje do Warszawy. Razem z uczestnikami będziemy rozważać Słowo Boże. Chcemy dziękować Bogu za rok szkolny i prosić razem o dobry czas wakacji. Będzie to czas przebywania z Bogiem i drugim człowiekiem. Zaczynamy w piątek o godz. 18:00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 11:00.
  Formularz zgłoszeniowy na stronie:)
  Czekamy na Ciebie:)