Nasze Duszpasterstwo serdecznie zaprasza młodzież na różnorodne wydarzenia które są źródłem osobistego rozwoju a także drogą odkrywania swojego powołania.

Rekolekcje ewangelizacyjne z warsztatami: biblijnymi, teatralnymi, muzycznymi, plastycznymi i filmowymi

Rekolekcje te skierowane są do młodzieży, która chce nawiązywać głębsze relacje z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. W czasie tych kilku dni młodzież ma również możliwość odkrywania i rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Rekolekcje indywidualne lub grupowe z rozeznawaniem drogi powołania

Rekolekcje te przeznaczone są dla dziewcząt w wieku od 17 lat oraz dla młodych kobiet pragnących rozeznać swoje powołanie. Rekolekcje odprawiane są w oparciu o Słowo Boże, konferencje oraz z towarzyszeniem duchowym, osoby prowadzącej. W przypadku rekolekcji indywidualnych istnieje możliwość dopasowania dogodnego terminu.

Rekolekcje systematycznej formacji

Są to rekolekcje skierowane do osób które chcą podjąć świadomy i systematyczny rozwój wewnętrzny. Ukończenie całego cyklu rekolekcji formacyjnych daje możliwość podjęcia posługi animatora w naszym duszpasterstwie.

Krótkie spotkania

Wspólnotowe Msze Święte, Adoracje Najświętszego Sakramentu, wieczory ze Słowem Bożym, spotkania powołaniowe. Są to kilkugodzinne spotkania organizowane przez nasze duszpasterstwo w domach Zgromadzenia Sług Jezusa, oraz w parafiach.

Już niedługo…
close slider
 • pt
  29
  Mar
  2019
  nie
  31
  Mar
  2019
  18:00Otwock

  Witajcie! Zapraszamy Was na Spotkanie z Ukrzyżowanym. Będzie to czas wspólnej modlitwy, doświadczenia ciszy, okazji do spowiedzi, dzielenia się Słowem Bożym oraz bycia razem. Zapraszamy dziewczęta i chłopców z podstawówki, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
  Zgłoszenia i szczegółowe informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Koszt: 40 zł.
  Formularz zgłoszeniowy: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/

 • sob
  13
  Kwi
  2019
  09:00Lublin

  Zapraszamy do Lublina na jednodniowe rekolekcje w milczeniu. W czasie tego skupienia będziemy doświadczymy drogi Lectio divina. Jeśli potrzebujesz ciszy, obecności ze Słowem Boga, czasu adoracji i możliwości rozmów, to jest propozycja dla Ciebie.
  Koszt: 30 zł.
  Zgłoszenia i informacje pod nr tel. 608 010 999.
  Formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://slugi.pl/duszpasterstwo/zgloszenie-na-rekolekcje/