Napisz intencję

„Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18, 19-20)

Jeśli pragniesz, aby ktoś wspierał Twoją modlitwę, napisz swoją prośbę a Sługi Jezusa będą się wstawiać w tej intencji
oraz raz w miesiącu zostanie odprawiona Msza Święta.

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji
Wyrażam dobrowolnie zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Sługi Jezusa, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

W tym miesiącu modlimy się za:

Intencje będą aktualizowane co tydzień.

Proszę o modlitwę, abym ja i mój narzeczony szczerze wybaczyli wszystkim, którzy nas kiedykolwiek skrzywdzili oraz abyśmy wybaczyli sobie nawzajem, jeśli jest jakieś ukryte nie wybaczenie w nas i aby doszło do szczerego pojednania między mną a narzeczonym.

Urszula

Proszę o przemianę duchową mnie, mojej mamy, babci, Grześka, cioci Julii, Roberta, Pauliny i jej chłopaka i Bogu wiadomych.

Izabela

Proszę o modlitwę w intencji Dominika, w tym roku przyjął Pana Jezusa do serca. Pogarsza się mu znacznie wzrok. Proszę również o modlitwę za Jego rodziców żeby podjęli krok z odwagą i weszli w leczenie dziecka które proponują lekarze

Mateusz

Za Edwarda o dobrą śmierć

Mariusz

1.W intencji rekolekcji dla młodzieży Talitha Kum, które odbędą się 29-30.06 w Sanktuarium Matki Bożej na Siekierkach. Proszę o modlitwę za tych, którzy wahają się jeszcze z zapisami, za uczestników – aby nic im nie przeszkodziło dotrzeć na miejsce, za posługujących – o miłość i jedność między nami, o znalezienie kapłanów, którzy chcieliby wesprzeć młodych sakramentami w czasie rekolekcji.

2. Za 13-letniego Bogusia, żeby zdał do następnej klasy – jeśli taka jest wola Boża. O pomoc Ducha Świętego w nauce oraz aby trafił do odpowiedniej szkoły.

Jadwiga

O zdrowie i siły dla ks. Edwarda.

Beata

Za mnie o czystość, zakończenie stanów lękowych i skrupułów. Za Aleksandra O. Za Ks. Michała o uzdrowienie. Podziękowanie za otrzymane łaski.

mateusz

Proszę z całego serca o modlitwę w intencji syna Kuby by pomyślnie zdał egzaminy ósmoklasisty i dostał się do wybranej szkoły. By Św. Józef pomógł w lipcu znaleźć mieszkanie dla naszej rodziny.

Piotr

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Iwony. O uzdrowienie ją z chorób. O dobre wyniki badań. Bóg zapłać

Czcicielka

Szczęść Boże, bardzo chciałam Siostry prosić o modlitwę w intencji uzdrowienia jelita. Mam chorobę jelit i rozwinął mi się ostry stan zapalny, do tego hemoroidy i grzybica. By ustały krwawienia i bóle. Proszę również o modlitwę by wyniki USG ginekologiczne mojej mamy wyszło prawidłowe. Bóg zapłać

Aneta

Proszę o modlitwę w intencji Zofii, która uległa wypadkowi samochodowemu, o pomyślny przebieg operacji ręki i dalszego leczenia. O modlitwę prosi Jan

Jan

Proszę o modlitwę za Andrzeja, aby w tym roku zdał egzamin pisemny z polskiego, aby egzaminator mu zaliczył.
Proszę o pomoc w tej sprawie, niech Matka Boża błogosławi i chroni Andrzeja.

Wioletta

Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama, babci Irenki, Emila taty, cioci Eli, Janiny Kołodziejek oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o modlitwę za Emila żeby się opamiętał nawrócił i otworzył oczy żeby zobaczył jaka jest prawda rozgrzejcie jego serce żeby mnie pokochał

Monika

Boski Zbawicielu, proszę o łaskę prawdziwej wiary, nadziei, miłości, o pokorę, czystość i posłuszeństwo. Błagam o wewnętrzne uzdrowienie, uwolnienie, uświęcenie i oczyszczenie od nieuporządkowanych skłonności, uczuć i pragnień.

Kacper

o nawrócenie wszystkich ludzi szczególnie za Piotra, Lucynę, Annę i Stanisława

wiktoria

Mój tata Henryk jest w ciężkim stanie w szpitalu, proszę o modlitwę.

Ewelina

Proszę o uzdrowienie dla mojej Mamy Hanny B. Stan ciężki, niewydolność oddechowa oraz niewydolność serca.

Damian

Proszę o modlitwę w ogromnych trudnościach finansowych, o pomoc finansową i znalezienie nowego domu, miejsca, w którym moglibyśmy szczęśliwie i spokojnie żyć.
Proszę też o łaskę zdrowia dla mojego taty, o siły dla niego w pokonywaniu choroby nowotworowej.

Marta

Proszę o modlitwę za moją bratową Annę, aby wyzdrowiała z depresji i cieszyła się życiem. Niech Bóg jej da siłę i potrzebne łaski w pracy i w domu. Niech Pan uzdrowi jej rodzinę i scala ją.

Katarzyna

Proszę o łaskę wiary, nadziei, wewnętrznego spokoju dla Anny. Proszę o znalezienie dobrego męża. Proszę Cię Panie Boże wysłuchał modlitwy. Dziękuję Panie Boże za wszystkie łaski Boże.

Anna

O przemianę wewnętrzną Krzysztofa w intencji Bogu wiadomej o zdrowie zgodę opiekę Maryi, Boże błogosławieństwo, światłość i dary Ducha Św., pozytywne załatwienie spraw i potrzebne łaski Zuzi, Krzysztofowi i jego rodziny, Ks. Kazimierzowi -siły w posłudze duszpasterskiej bliźnim.

Czcielka

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej mamy Iwony. O uzdrowienie ją z chorób. O dobre wyniki badań. Bóg zapłać

Sylwia

Proszę o modlitwę w intencji męża Wojciecha o cud uzdrowienia z choroby

Beata

Cześć. Proszę o modlitwę codziennie przez dwa miesiące. W intencji znalezienia pracy. O uzdrowienie z długiej depresji wiele lat 29. O uzdrowienie zranień psychicznych. O pomoc w znalezieniu znajomych, dziewczyny. O uzdrowienie małżeństwa rodziców. Mam 34 lata. Sytuacja moja jest ciężka.

Jakub

Boże Ojcze przez Najświętsze Serce Pana Jezusa proszę o przebaczenie grzechów, uzdrowienie ciała i duszy, ochronę od zła, łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo w każdej sprawie dla rodzin: Ireny, Aleksandra, Piotra, Kazimierza, Jana, Franciszka, Anny, Teresy, Janusza i Joanny. Amen

Jan

Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski i prośba o ochronę dla rodziny i potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej i Wszystkich Świętych, o cud uzdrowienia dla syna Pawła i uwolnienie od zła dla niego i jego dzieci Lilianny i Michaliny, o szczęśliwą sprawę w sądzie kościelnym dla Pawła i wypełnienie woli Bożej dla niego, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Jerzego, o pokój w Polsce i na świecie

Bożena

Za Mateusza S., Mateusza P., Za Wiktorię i jej dzieci. Za Całą moją rodzinę, za przyjaciół i znajomych. O uzdrowienie dla mnie i Ksawerego. Za pewne Bractwo i za Ks. Grzegorza. O wszystkie Potrzebne Łaski. Za Panią Profesor Jolantę abym zdał klasę aby pani pozwoliła mi poprawić sprawdzian i aby go poprawił.

Mateusz

Dziękując Bogu za otrzymane dary z prośbą o łaskę uzdrowienia Ani z bolesnej choroby oczu i potrzebne dary Ducha Świętego

Helena

Proszę o modlitwę za przyjaźń Jadwigi i Moniki, niech ta relacja rozwija się w Bogu, o dary Ducha Świętego dla nich obu i życie wieczne w Niebie też proszę.
Z góry dziękuję za modlitwę.

Monika

Proszę o modlitwę w intencji wyleczenia z ciężkiej choroby mojego męża. Bóg zapłać.

Monika

Panie Jezu Chryste w Twoje Imię i za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Boga Ojca o zdrowie, ochronę od zła, wzajemną miłość, odpuszczenie grzechów, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo dla rodzin: Jana, Piotra, Olka, Kazimierza, Ireny, Teresy, Franciszka i Joanny. Amen

Jan

Proszę o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp. Joanny oraz dla zmarłych z rodziny Anioł. Bóg zapłać

Sylwia

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie i narzeczonego z nerwicy, lęków, depresji, trzęsień i pozostałych skutków fizycznych nerwicy. Gorąco dziękuję za wstawiennictwo.

Urszula

Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamusi by leczenie było skuteczne i by przestała cierpieć.

Katarzyna

Proszę za mojego męża Arka, o uzdrowienie jego serca z gniewu i bólu, proszę o miłość i pokój w jego sercu i pragnienie szczerego pogodzenia się i miłości w naszym małżeństwie. Proszę aby mój mąż spojrzał na mnie z miłością.

Marta